Web Analytics

«Не знав, що справжня». Підозрюваного у підриві гранати в таксі взяли під варту

Жовтневий районний суд Харкова обрав запобіжний захід 33-річному харків'янину, підозрюваному у замаху на вбивство водія таксі на вулиці Старо-Григорівській 28 квітня. 

Суд задовольнив клопотання прокурора і взяв підозрюваного під варту на два місяці до 26 червня, передає з зали суду UA: Харків. Захист просив домашнього арешту, зазначаючи, що у підозрюваного двоє малих дітей. 

Під час обрання запобіжного заходу затриманий визнав провину. Сказав, що знайшов гранату на вулиці і жартома запропонував її таксисту. 

«Я випадково її (гранату) підібрав, не знаю чого, навіщо. І пішов назустріч машині. Машина призупинилася. Я на пальцях, кільце, тримав гранату цю. І у салон протягнув. Я не знав, що вона справжня навіть. Не уявляв, що це справжня зброя. І, дурний жарт, запропонував: придбати не бажаєш? Я дурницю зробив таку, сам не очікував, що таке буде. Чесно, винний. Дуже шкодую», — сказав у суді підозрюваний. 

Водій Toyota у тяжкому стані, йому частково ампутували ноги. Прокурор Дмитро Караченцев на засіданні суду підтвердив інформацію, що поранений працює таксистом, 28 квітня їхав за викликом. 

Тип гранати експерти встановлюють, зазначає UA: Харків. Іншої зброї у підозрюваного не знайшли. 

За статтею «Замах на вбивство» підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув'язнення.