Нардепа Дубінського виключили з партії «Слуга народу»

Нардепа Олександра Дубінського відсторонили від посади голови Київської обласної організації «Слуги народу» та виключили із самої партії. Парламентар звинуватив ініціаторів цього рішення у шахрайстві.

Як повідомили у пресслужбі «Слуги народу», 14 березня Київська обласна організація політсили зібралася, щоб переобрати керівництво осередку. Новим очільником замість Олександра Дубінського обрали народного депутата Андрія Мотовиловця.

 «Члени осередку вважають, що до створеної Національної ради громад не може входити Олександр Дубінський», — пояснили у «СН».

Олександр Дубінський назвав ці збори «сфальшованими». Нардеп заявив, що того ж дня пройшла «позачергова екстрена конференція» осередку, де йому висловили довіру та переобрали головою.

Також, за його словами, вирішили «доручити голові і політради Київської облорганізації вжити всіх необхідних законний дій для залучення до відповідальності аферистів і шахраїв, які захоплюють партію і подібними діями дискредитують як партію, так і президента, який асоціюється з партією і який оточив себе аферистами і шахраями».

Киевскую областную организацию очень интересует вопрос - кто эти анонимные члены Киевской областной организации партии...

Опубликовано Александром Дубинским Воскресенье, 14 марта 2021 г.

У «Слузі народу» у відповідь послалися на розпорядження очільника партії Олександра Корнієнка щодо виключення Дубінського з її лав «за порушення статуту та непокору керівним органам».

У документі мовиться, що обрання голови осередку неможливе без попереднього затвердження головою партії та погодження головами політради та Національної ради громад.

«Такими своїми діями Олександр Дубінський грубо порушив вимоги Статуту. Окрім цього, дії Дубінського щодо проведення конференції із грубим порушенням вимог Статуту дискредитують партію «Слуга Народу», що є неприпустимим», — заявляють у політсилі.

Також вказано, що Дубінський може оскаржити рішення про виключення на наступному з’їзді партії.

«Ми сподіваємося, що він не здійснюватиме протиправних дій. З точки зору вищих керівних органів партії для нас єдиним керівником Київської обласної організації є Андрій Мотовиловець, і з ним буде налагоджуватися взаємодія», — прокоментував Олександр Корнієнко.

Дубінський відповів на це зверненням до президента Володимира Зеленського, звинувативши голову держави у здобутті надмірної влади та «відкритій омані людей».

«Ваше президентське величність, Зеленський Володимир Олександрович, вітаю Вас з фактичним встановленням в Україні монархічного ладу! Ладу, де Конституція, закони, а тепер уже і думка людей, які за вас, Володимире Олександровичу, проголосували — нічого не значать, тому що вся абсолютна влада належить одній людині. Бо на все воля монарха, який на свій розсуд вершить долі країни», — написав нардеп у Facebook.

Олександр Дубінський. Фото: sluga-narodu.com

Питання щодо виключення Олександра Дубінського почали обговорювати у січні, коли він опинився у санкційному списку Міністерства фінансів США. Мінфін запровадив санкції проти сімох українців та чотирьох медіакомпаній через звинувачення у втручанні в американські вибори. Дубінський своє втручання заперечив і назвав звинувачення брехливими. 

На початку лютого Дубінського виключили з парламентської фракції «СН».

Фото на головній: «Слуга народу»

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.