Web Analytics

Додаткових кадрових рішень не плануємо — Гройсман про голів ОДА

В планах Уряду немає розгляду кадрових питань щодо голів обласних державних адміністрацій, які продовжують працювати. 

Про це сьогодні під час візиту до Харкова сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман

«Всі кадрові питання на сьогоднішній момент Урядом і Офісом президента реалізовані так, як ми планували. Додаткових якихось рішень з цього приводу ми не плануємо», — сказав він. 

У червні речниця Володимира Зеленського Юлія Мендель заявила, що глава держави наполягає на звільненні всіх голів ОДА. 

11 червня Зеленський звільнив 15 очільників ОДА, відставку яких перед цим узгодив Кабмін: Чернігівської, Хмельницької, Херсонської, Тернопільської, Сумської, Полтавської, Одеської, Миколаївської, Львівської, Кіровоградської, Київської, Івано-Франківської, Запорізької, Закарпатської, Волинської ОДА. 

26 червня Кабмін погодив кандидатури восьми голів облдержадміністрацій, запропонованих Зеленським: Донецької, Закарпатської, Київської, Луганської, Львівської, Одеської, Херсонської, Черкаської ОДА. 

5 липня Зеленський призначив нових голів Закарпатської, Львівської, Луганської, Донецької, 9 липня — Київської ОДА.

За указами глави держави в деяких областях призначені тимчасово виконуючі обов’язки голів ОДА. 

Голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична на питання про відставку наприкінці травня говорила: «Ми користуємося у своїй діяльності виключно законодавством України. Все буде відповідно до процедури чинного закону. Поступово, системно і так, звичайно, як вирішить президент України. Але ми в першу чергу сьогодні зосереджені на розвитку території, встановленні безпеки, миру і, звичайно, покращенні умов життя всіх харків'ян».

6 липня Світлична анонсувала «принципові зміни» в обласній державній адміністрації — «як у структурі, так і в кадровому складі», а також оновлення управлінських команд районних державних адміністрацій.