Web Analytics

Завантаження...

До червоної зони на Харківщині включили нові міста та райони

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 6 листопада оновила карантинне зонування у зв'язку з поширенням COVID-19.

Про підсумки засідання повідомив міністр Кабміну Олег Немчінов.

«З 00 годин 00 хвилин 09 листопада (понеділок) почне діяти нове епідемічне зонування. Місто Київ залишається у помаранчевій зоні», — зазначив він.

На Харківщині до червоної зони з 9 листопада входитимуть міста Харків, Лозова, Первомайський і Чугуїв, а також Барвінківський, Богодухівський, Валківський, Зачепилівський, Золочівський, Коломацький, Чугуївський і Шевченківський райони області.

Люботин, Лозівський і Первомайський райони перевели з червоної зони до помаранчевої, у ній перебуватиме й решта населених пунктів регіону.

Інфографіка: Telegram/Олег Немчінов

Голова Харківської обладміністрації Олексій Кучер розповів, що карантинні обмеження вирішили змінити. Серед іншого, кафе та ресторанам у населених пунктах, що перебувають у червоній зоні, дозволили працювати на дві години довше, до 22:00. На суворі карантинні обмеження скаржились працівники закладів громадського харчування — учасники мітингу, що пройшов 6 листопада на площі Свободи в Харкові.

«Серед змін до карантинних обмежень — дозволяємо роботу закладів харчування до 22:00, але з більш жорстким контролем за дотриманням протиепідемічних заходів», — каже очільник ХОДА.

Зміни набудуть чинності 9 листопада.

За даними Харківського обласного лабораторного центру, минулої доби, 5 листопада, в регіоні зафіксували 803 нові випадки COVID. З них 543 — у Харкові. Значна кількість також у Харківському (49), Ізюмському (46), Чугуївському (38) і Краснокутському (26) районах області.

Наразі епідеміологічна ситуація на Харківщині продовжує загострюватись, наголошує директорка лабцентру Любов Махота.

«Інтенсивність епідпроцесу зростає як в місті Харкові, так і в районах області. У Харкові за останні два тижні темп приросту склав 11,5%, зареєстровано 6 457 випадків (67,7% від загальної кількості зареєстрованих за цей період), показник на 100 тисяч населення — 452,63», — розповіла вона.

Усього в регіоні вже 41 133 лабораторно підтверджені випадки. Одужали 8 428 хворих, померли — 571.