Web Analytics

Дев'яті «Наукові пікніки» пройдуть в Харкові 21 вересня

Цього разу на фестивалі популярної науки вперше пояснюватимуть експерименти англійською мовою.

Дев’яті Наукові пікніки проходитимуть у Харкові 21 вересня. Програма традиційно розрахована на дітей і дорослих, які цікавляться різними галузями наукового знання.

Цього разу відвідувачам показуватимуть і пояснюватимуть фізичні та і хімічні досліди, розповідатимуть про тваринний світ, навчатимуть управляти роботами та налаштовувати комп’ютери. Також у програмі — виготовлення ліків і косметики, фінансові ігри, математичні та логічні головоломки та квести, військова справа.

Окремо діятиме майданчик, де розповідатимуть про культуру поводження з відходами й екологічні ініціативи, працюватиме станція сортування сміття, досліджуватиметься стан повітря.

Також діятиме локація Програми інформаційного партнерства з культурними та спортивними заходами Представництва ЄС в Україні. Кожен охочий зможе дізнатися про грантові програми й інші можливості співпраці.

Фото: Наукові пікніки

Низка учасників вирішила вперше пояснювати суть своїх вправ англійською мовою. Організатори вважають, що це допоможе викладачам вдосконалити володіння нею, а також дасть нагоду залучити закордонних гостей.

«Це не означає, що глядач не отримає легке та наочне пояснення законів природи в ігровій формі як минулими роками. Всі досліди будуть демонструватися та коментуватимуться на мові, доступній відвідувачу, просто тепер цих мов буде більше», — пояснює організатор Наукових пікніків Артем Коновалов.

Наукові пікніки проходитимуть в Покровському сквері, поблизу станцій метро «Історичний музей» і «Майдан Конституції». Початок — о 13.00, завершення — близько 18.00. Вхід вільний, участь безкоштовна.

Дев’яті «Наукові пікніки» в Харкові організовують Харківський міський центр дозвілля молоді, Громадський інформаційно-аналітичний Центр для молоді та громадська організація «Центр розвитку громад».


Того ж дня в Харкові пройде Ніч науки — освітній проект, в якому цього року беруть участь 16 вишів. Кожна установа продемонструє свої досягнення і новації, роботу лабораторій і кафедр. Як повідомляли в пресслужбі Харківської міськради, для відвідувачів кількома маршрутами курсуватимуть автобуси.

Читайте MediaPort у Telegram