Web Analytics

Державне бюро розслідувань очолила харків'янка

Президент України Володимир Зеленський звільнив Романа Трубу і призначив тимчасово виконуючою обов’язки директора ДБР народну депутатку Ірину Венедіктову. 

Відповідні укази оприлюднені сьогодні на сайті глави держави. 

«Призначити ВЕНЕДІКТОВУ Ірину Валентинівну тимчасово виконуючою обов’язки Директора Державного бюро розслідувань», — йдеться в одному з них. 

Фото: facebook.com/irina.venediktova.31

3 грудня Верховна Рада України прийняла законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань» (№ 2116), який передбачає перезавантаження ДБР. Після підписання президентом і офіційної публікації закон набрав чинності.

Ірина Венедіктова — народна депутатка України, пройшла до парламенту за партійним списком «Слуги народу», харків'янка, професорка, завідувачка кафедри Цивільно-правових дисциплін Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Під час президентської кампанії у команді Зеленського відповідала за реформи у судовій системі. 

У жовтні Володимир Зеленський говорив, що розглядав кандидатуру Венедіктової на посаду голови Харківської облдержадміністрації.