Держава винна «ХТМ» 55 млн грн. Пропонують перекласти на споживачів

Міністерство фінансів України відповіло на звернення Харківської міської ради до глави Уряду (ще прем'єра Володимира Гройсмана) щодо компенсації різниці у тарифах. 

Про це сьогодні на засіданні комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури Харківської міської ради розповіла заступниця директора Департаменту комунального господарства Руслана Колодна

«Департаментом комунального господарства був направлений лист прем'єр-міністру України про те, що станом на 1 січня 2016 року різниця в тарифі КП «Харківські теплові мережі» складала 60 млн грн. Отримали 4,9 млн. 55,1 млн залишилось. І ми звернулися до прем'єр-міністра, однак за два місяці Міністерство фінансів відповіло, що підстав для виділення цих коштів, компенсації різниці, немає», — сказала Колодна. 

«Є позиція НКРЕКП (Національної комісіії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг), яка говорить: передбачте ці витрати у подальшому при підвищенні тарифів. Включити у тариф», — додала вона. 

— Виходить, що їх треба повісити на населення? — спитав член комісії Олександр Кочеров.  
— На жаль, — відповіла доповідачка. 

«Навантаження на населення — раз, навантаження на соціальні органи — два, на всі виплати, субсидії — три», — підсумував обговорення голова комісії Володимир Котковський

З питання погашення різниці у тарифах Харківська міська рада зверталася до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана у лютому 2019 року. Депутати просили Київ передбачити відповідну субвенцію у державному бюджеті. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.