Web Analytics

Дергачівська громада замість будівництва меморіального скверу закупила пікапи для військових

Дергачівська громада замість будівництва меморіального скверу закупила 15 пікапів для підрозділів Нацгвардії, Держприкордонслужби та територіальної оборони. Машини мають прийти у листопаді.

Про це повідомив начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко

«Хотіли створити меморіальний сквер на честь загиблих хлопців. Виготовили проєктно-кошторисну документацію. Самі військові звернулися з таким проханням - створити місце пам’яті, бо на території нашої громади загинуло більш ніж пів тисячі українських захисників із різних підрозділів. Ще у нас було вбито біля 200 цивільних, більше 500 поранених», — говорить Задоренко.

Фото: Дергачівська міська рада

За його словами, на створення скверу мали виділити 22 млн грн

«Це мав бути парк, із флагштоками, алеями, з електронним табло, на якому б почергово з’являлися фотографії захисників та інформацію про них. Але у суспільстві це викликало резонанс — що це дорого та взагалі не на часі, бо треба допомагати живим. Особисто я категорично не згоден із цією позицією, тому що саме зараз, під час війни, ми маємо пам’ятати про тих, хто віддав своє життя», — наголошує Задоренко.

Фото: Дергачівська міська рада

Однак через громадську думку та обурення в соцмережах адміністрація громади відклала проєкт. 

Фото: Дергачівська міська рада

«Із військовими ми проговорили, що все одно з часом цей парк ми збудуємо, а кошти спрямували на закупівлю 15 пікапів. Чекаємо у листопаді на партію авто. Кожному підрозділу, який до бюджету громади сплачує ПДФО, передамо. Це і Нацгвардія, і прикордонники, і тероборона», — пояснив Задоренко.

Фото: Дергачівська міська радаФото: Дергачівська міська рада

У Козачій Лопані Дергачівської громади від російського удару 14 серпня загинув чоловік, є поранені.

Блок новин за темою
Фото: Дергачівська міська рада