Web Analytics

Деокуповані Циркуни заживили майже повністю — Харківобленерго

Відновлення електропостачання у звільненому від окупантів селі Циркуни під Харковом вийшло на фінальний етап. Енергетикам залишилося заживити 7% абонентів.

Наразі без електрики у Циркунах залишаються близько 200 точок обліку, повідомили у «Харківобленерго». Загалом у селі — 3 тис. абонентів.

Як розповів провідний інженер Липецького підрозділу компанії Роман Ганган, під час окупації та постійних обстрілів житло та  інфраструктура села зазнали значних пошкоджень.

«Приблизно 80% електричних мереж були розбиті вщент, тому прийшлося їх підіймати майже «з нуля», — зазначив він.

Фото: «Харківобленерго»

Ремонтні бригади відновили 20 км повітряних ліній 0,4 кВ, установили близько 150 опор та замінили 17 трансформаторів.

«До повного заживлення села усього декілька кроків, але вони найбільш складні. Саме мережі, які залишилося відновити, вкрай розбиті, тому з ними доведеться ще працювати. Але ми робимо все можливе, щоб якомога швидше дати світло», — додав Ганган.

Фото: «Харківобленерго»


Станом на кінець березня понад 50% Циркунів були зі світлом. Внаслідок російських обстрілів у селі майже знищена інфраструктура, зруйновані або пошкоджені житлові будинки.

Нещодавно енергетики повернули світло до звільненого від російських окупантів села Байрак Балаклійської громади. Електрики там не було більш ніж рік.