День проведення інавгурації стане зрозумілим 14 травня — Зеленський

Переможець виборів Президента України Володимир Зеленський запропонував лідерам парламентських фракцій провести інавгурацію 19 травня, але «є різні думки». Говорити про розпуск парламенту, за його словами, зарано.

Про це він сказав після зустрічі з депутатами у Верховній Раді, повідомляє UA: Перший

«Результат зустрічі, перше: знайомство. Ми запропонували нашу дату — 19 травня для інавгурації, тому що треба вже працювати, тому що є зв'язок з нашими гостями, які просто хочуть зрозуміти і свій графік… Ми обговорювали різні дати, але є різні думки у лідерів фракцій, тому дату ми, Україна, напевно, зможемо зрозуміти тільки 14 травня на засіданні Верховної Ради. Вони будуть голосувати за нашу дату, і ми подивимося», — сказав Володимир Зеленський.

На питання про можливість розпуску парламенту він відповів: «Всі хочуть послухати, будемо ми розпускати парламент чи ні. Зарано про це говорити. Ще немає повноважень. Як тільки у мене будуть повноваження, ви отримаєте відповідь». 

Під час зустрічі обговорювалися різні дати інавгурації — 19 та 28 травня, 1 червня, написав у Facebook перший заступник голови фракції «Народний Фронт» Андрій Тетерук.

«13 травня відбудеться засідання фракції, на якому ми обговоримо найкращу дату проведення інавгурації Президента України і проголосуємо за Постанову ВР, яка визначатиме дату, вже у вівторок, 14 травня», — написав Тетерук.

За оцінкою народної депутатки Ірини Геращенко, зустріч в цілому пройшла конструктивно.

«Більшість керівників фракцій, присутніх на зустрічі, наголосили, що донесуть цю позицію до своїх колег, а відповідні рішення будуть прийматися на засіданні фракцій 13- 14 травня. Як я і прогнозувала в коментарі журналістам раніше, 14 травня ВР оперативно проголосує постанову, в якій буде визначена офіційна дата інавгурації», — написала вона у Facebook.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.