Демократи єднаються перед розстрілом. Час настав.

Шановні колеги політики! Відлік часу до місцевих виборів почався. І відбудуться вибори за законом, який не критикує хіба лінивий, якщо не рахувати членів ПР. Закон про вибори до місцевих рад суперечить Конституції України, попередньому досвіду українських виборчих кампаній і просто здоровому глузду. Перемога кандидатів, що не мають адмінресурсу за цим законом практично неможлива. До того ж різноманітні демократичні партії підуть на вибори роз’єднаними, на відміну від ПР, згуртованої та озброєної адмінресурсом і різноманітними технологіями фальсифікацій. Що ж робити у такій ситуації нам – представникам демократичних сил? Яку зброю ми маємо? На мою думку, єдина зброя яку ми маємо для боротьби із спільним ворогом – єдність. Але як найефективніше використати цю зброю? Я категорично не сприймаю ідеї деяких політиканів про те, що одні партії мають відмовитись від участі у виборах на користь інших – „кращих”. Кращими ті політикани , звичайно, вважають себе. Подібні висловлювання не мають нічого спільного з демократією і тільки підсилюють розбрат. Візьму на себе сміливість висловити кілька пропозицій, які можуть зміцнити позиції демократичних сил на Харківщині у сьогоднішній майже безнадійній ситуації:

Повний текст статті http://kharkivyany.org/index.php?option=com_content&view=article&id=154:2010-07-28-09-45-22&catid=55:2010-02-04-10-31-28&Itemid=107

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.