Web Analytics

ЦВК зареєструвала кандидатом у президенти однофамільця Тимошенко

ЦВК припинила приймати документи бажаючих взяти участь у виборах президента України 3 лютого, але продовжує реєструвати кандидатів до 8 лютого. На сьогодні зареєстровано вже 37.

За три дні зареєстровано дев’ять кандидатів, повідомляють у прес-службі Центральної виборчої комісії.

Зокрема, 4 лютого зареєстрували двох кандидатів.

Роман Безсмертний — колишній віце-прем’єр-міністр, екс-посол України в Білорусі, наразі — доцент кафедри міжнародних відносин Київського національного університету культури і мистецтв. Він йде на вибори як самовисуванець.

Фото: Facebook/roman.bezsmertnyi

Віктор Бондар — народний депутат (група «Партія «Відродження»). Лідер партії «Відродження», яка висунула його на вибори.

Фото: Facebook/vidrodzhennia

5 лютого ЦВК зареєструвала чотирьох кандидатів.

Сергій Носенко — старший керуючий директор ТОВ «Інтернешнл Інвестмент Партнерс Україна». Він безпартійний, на вибори йде як самовисуванець.

Фото: Facebook/sergiinosenkoua

Віктор Кривенко — позафракційний народний депутат України (раніше входив до фракцій «Самопоміч» і «Блок Петра Порошенка»). Його висунула партія «Народний рух України», яку він очолює.

Фото: rukh.team

Сергій Кривонос — перший заступник командувача Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Його висунула партія «Воїни АТО».

Фото: Facebook/Воїни АТО

Руслан Ригованов — виконуючий обов’язки начальника державного підприємства «Севастопольський морський рибний порт». Він бере участь у виборах як самовисуванець.

Фото: Facebook/Руслан Ригованов

6 лютого зареєстрували ще трьох кандидатів.

Юрій Тимошенко — позафракційний народний депутат (раніше входив до складу фракції «Народний фронт»). Він йде на вибори як самовисуванець.

Фото: Facebook/Юрій Тимошенко

Андрій Новак — економіст із Коломиї Івано-Франківської області. Його висунула партія «Патріот».

Фото: uapatriot.org

Василь Журавльов — голова громадської організації «Федерація футболу Маріуполя». Його висунула партія «Стабільність».

Фото: Facebook/Василь Журавльов

Станом на 6 лютого ЦВК зареєструвала 37 кандидатів на пост президента України. Це Ігор Шевченко, Сергій Каплін, Віталій Скоцик, Андрій Садовий, Валентин Наливайченко, Євгеній Мураєв, Анатолій Гриценко, Віталій Купрій, Ольга Богомолець, Геннадій Балашов, Олександр Шевченко, Роман Насіров, Юрій Бойко, Олег Ляшко, Аркадій Корнацький, Олександр Вілкул, Юлія Тимошенко, Дмитро Добродомов, Олександр Мороз, Ілля Кива, Руслан Кошулинський, Олександр Данилюк, Сергій Тарута, Інна Богословська, Ігор Смешко, Володимир Зеленський, Микола Габер, Юрій Дерев’янко, Роман Безсмертний, Віктор Бондар, Сергій Носенко, Віктор Кривенко, Сергій Кривонос, Руслан Ригованов, Юрій Тимошенко, Андрій Новак і Василь Журавльов.

Вибори президента України призначені на 31 березня 2019 року.