ЦВК закликає не зволікати зі зміною місця голосування

Звернутися до органів ведення Державного реєстру виборців можна до 15 липня включно.

Щоб тимчасово змінити місце голосування без зміни виборчої адреси, треба звернутися до органу ведення Держреєстру виборців за місцем перебування в день виборів або за виборчою адресою, нагадують у Центральній виборчій комісії.

«Достатньо подати до відповідного органу ведення ДРВ письмову заяву, пред’явивши при цьому паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України). Для громадян України — військовослужбовців таким документом також може бути посвідчення військовослужбовця або військовий квиток», — розповіли у ЦВК.

Інфографіка: Facebook/UACEC

Подавати документи, щоб підтвердити необхідність тимчасової зміни місця голосування, або вносити плату не треба.

Уточнити адреси та номери телефонів органів ведення Держреєстру можна на його сайті в розділі «Органи реєстру».

Подати заяву про тимчасову зміну місця голосування можна не пізніш ніж за п’ять днів до дня голосування — тобто до 15 липня включно.

«Задля запобігання створення черг та інших незручностей комісія закликає виборців не зволікати із візитом до органу ведення ДРВ та по можливості не відкладати на останні дні подання заяви про тимчасову зміну місця голосування», — просять у ЦВК.

Позачергові вибори народних депутатів України призначені на 21 липня.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.