ЦВК спростила порядок зміни місця голосування

Центрвиборчком скасував необхідність подання документів для обґрунтування тимчасової зміни місця голосування.

Під час засідання 29 травня Центральна виборча комісія внесла зміни до своєї постанови від 13 вересня 2012 року №893 «Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси».

«Зокрема, Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси тепер не передбачає подання документів (копій документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси», — повідомили у ЦВК.

Фото: Facebook/UACEC

Тепер для тимчасової зміни місця голосування всім виборцям потрібні лише паспорт і заява, пояснює голова ЦВК Тетяна Сліпачук.

«До цього моменту подавати до органу ведення Державного реєстру виборців лише паспорт і заяву могли тільки ті виборці, чия виборча адреса знаходиться на тимчасово окупованій території. Всі ж інші мали підтвердити бажання змінити місце голосування: можна було надати копії квитків, туристичну путівку, запрошення на подію. Зрештою, будь-який документ, який міг наочно довести вашу присутність у місці, де ви хочете проголосувати. Тепер цього робити не потрібно», — написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Нововведення почнуть діяти вже 30 травня.

Тимчасово змінити місце голосування можна до 15 липня включно. Знайти найближчий до себе орган ведення Державного реєстру виборців і перевірити свої дані можна на сайті Держреєстру.

За Указом Президента України Володимира Зеленського вибори мають відбутися 21 липня.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.