ЦВК програла суд: «Рух нових сил» Саакашвілі йде на вибори

Верховний Суд відхилив апеляційну скаргу ЦВК щодо реєстрації кандидатів у народні депутати від партії «Рух нових сил» Михайла Саакашвілі. 

В ніч на 29 червня суд виніс рішення — залишив чинним рішення Шостого апеляційного адміністративного суду міста Києва, який скасував постанову ЦВК про відмову в реєстрації кандидатів у народні депутати від партії «Рух нових сил» та зобов'язав повторно розглянути подані цією політсилою документи, повідомляє Укрінформ.

«Спірна постанова Центральної виборчої комісії від 23 червня 2019 року №1205 є протиправною та підлягає скасуванню. З огляду на викладене, суд першої інстанції дійшов законного та ґрунтовного висновку про задоволення позову. Відповідно до статті 316 КАС України суд апеляційної інстанції залишає скаргу без задоволення... Керуючись статтями 271-273, 278, 308, 310, 315, 316, 321, 322 КАС України, Верховний Суд постановив: апеляційну скаргу Центральної виборчої комісії залишити без задоволення, рішення Шостого апеляційного адміністративного суду від 25 червня 2019 року — без змін. Постанова набирає законної сили з дати її прийняття та оскарження не підлягає», — йдеться в рішенні суду.

ЦВК має повторно розглянути документи партії «Рух нових сил». 

Другий номер у списку «Руху нових сил» Давід Сакварелідзе повідомив, що сьогодні вдень партія повторно подаватиме документи до ЦВК.

У списках партії Саакашвілі — двоє харківських депутатів. 

Саакашвілі повернувся в Україну після того, як 28 травня Зеленський повернув йому громадянство України. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.