ЦВК передала на закордонні дільниці понад 420 тисяч бюлетенів

На виборах Президента України, які відбудуться 31 березня, створено 101 закордонну виборчу дільницю. Центрвиборчком передав бюлетені відповідним дільничним комісіям через представника МЗС України.

Бюлетені передали від час сьогоднішнього засідання, повідомляють у прес-службі Центральної виборчої комісії.

«25 березня Центральна виборча комісія на своєму засіданні передала дільничним виборчим комісіям закордонних виборчих дільниць через представника Міністерства закордонних справ України – в. о. начальника Управління генерального секретаріату Святослава Драча виборчі бюлетені з виборів Президента України для голосування у закордонному виборчому окрузі, отримані від Державного підприємства «Поліграфічний комбінат «Україна» з виготовлення цінних паперів», — йдеться у повідомленні ЦВК.

Загалом 101 закордонна виборча дільниця отримає 420 342 бюлетені.

Комісія також зареєструвала ще 65 офіційних спостерігачів від Світового конгресу українців. Таким чином, за даними ЦВК, станом на 25 березня вже зареєстровано 2 020 офіційних спостерігачів від 15 міжнародних організацій і 16 іноземних держав. 

У Міністерстві закордонних справ Російської Федерації сьогодні заявили, що не направлятимуть своїх спостерігачів на вибори президента України. Заборону на відвідання ними виборів і рішення ЦВК щодо відмови російським спостерігачам ОБСЄ в акредитації у МЗС РФ назвали «дискримінаційними» і додали, що Росія «змушена відмовитися від направлення спостерігачів в Україну».

Фото: Facebook/UACEC

Вибори Президента України призначені на 31 березня 2019 року.

ЦВК замовила 30 441 372 бюлетенів. Розмір кожного — 20 на 80 сантиметрів. У бюлетенях вказано 39 кандидатів. Текст друкується державною мовою з одного боку одного аркуша пісочного кольору. Аркуш матиме двотоновий водяний знак і захисні елементи. Номер виборчої дільниці друкується із застосуванням захисної фарби, що проявляється на звороті бюлетеня.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.