Web Analytics

«Чому так холодно?» Зеленський у Харкові обурився відсутністю опалення

Президент України Володимир Зеленський розпочав нараду на авіаційному заводі у Харкові.

Як повідомляє кореспондент «МедіаПорта», на початку заходу глава держави висловив невдоволення відсутністю опалення у будівлях, де побував. До цього Зеленський встиг відвідати завод ім. Малишева.

«Чому у вас у будь-якій будівлі дуже холодно? Хотів би запитати і мера, і голову ОДА...», — сказав президент, пообіцявши порушити це питання пізніше, а також представити нового голову ОДА.

В президії під час наради — гендиректор «Укроборнпрому» Айварас Абромавічус, перший заступник голови Офісу президента Сергій Трофімов та народний депутат Олексій Кучер.

В залі авіазаводу — Юлія Світлична, голова Харківської облради Сергій Чернов, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, працівники підприємства, нардепи-мажоритарники від Харківської області, чиновники ОДА, бізнесмени Олександр Ярославський, Всеволод Кожем'яка.

Міського голови Геннадія Кернеса або його заступників в залі немає.


Під час наради гендиректор «Укроборонпрому» Айварас Абромавічус порушив питання умов праці на підприємствах «Укроборонпрому». Він розповів про одне з підприємств, де були старі вікна і було холодно.

Президент Зеленський також питав про одяг робочих. Помітивши в залі бізнесмена Олександра Ярославського, власника компанії DCH, що зокрема володіє заводом «ХТЗ», він попросив допомогти із вирішенням цих проблем. Той погодився.