Web Analytics

Чи була тиша перед розведенням у Золотому: пояснення штабу ООС

У штабі операції Об'єднаних сил відповіли, чому розведення почали попри попередню інформацію про порушення режиму тиші на ділянці розведення в один з днів протягом тижня.

Так, у зведенні за добу 26 жовтня штаб ООС повідомляв про обстріли неподалік Золотого-4 в межах ділянки розведення.

Скріншот: facebook.com/pressjfo.news

Позиції української армії обстрілювали з великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї, інформував штаб. За таких умов розведення неможливе — адже, згідно домовленостей, протягом семи днів у місці розведення має панувати тиша.

Розведення, однак, розпочалося сьогодні опівдні. Журналісти, а також користувачі соцмереж звернули увагу штабу ООС на попереднє зведення.

Увечері пресцентр штабу ООС опублікував повідомлення у відповідь. Відповідно до нього, зафіксовані обстріли того дня не підтвердили спостерігачі ОБСЄ.

«Задля усунення непорозумінь навколо матеріалів пресцентру ОС пояснюємо, що фіксацію обстрілів позицій Об'єднаних сил, і ділянок розведення зокрема, проводить як українська сторона, так і СММ ОБСЄ. Фіксація обстрілів представниками СММ ОБСЄ проходить на підставі інформації з відеокамер Місії, що розміщені на різних ділянках лінії розмежування.

Таким чином, зафіксований 26.10.2019 представниками Об'єднаних сил факт обстрілу ділянки розведення у Золотому-4 не знайшов підтвердження у представників СММ ОБСЄ.

А 5 обстрілів, які російські окупаційні війська вчора здійснили з великокаліберних кулеметів, ручних протитанкових гранатометів, АГС та стрілецької зброї в 5-ти кілометровій зоні біля ділянки розведення №2 (Золоте-4) відбулися ПОЗА МЕЖАМИ ДІЛЯНКИ РОЗВЕДЕННЯ №2».

Задля усунення непорозумінь навколо матеріалів пресцентру ОС пояснюємо, що фіксацію обстрілів позицій Об'єднаних сил, і...

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Вівторок, 29 жовтня 2019 р.

Як повідомили у штабі, розведення триватиме до трьох днів.

Читайте також: Розведення сил: силовики обіцяють адекватно відреагувати у випадку порушень