Web Analytics

Четверо військових з Харківщини поїдуть на змагання Air Force Trials 2024 до США

До збірної команди України, яка у березні змагатиметься на United States Air Force Trials 2024 у Лас-Вегасі (США), відібрали 30 військових, серед яких є і харків'яни.

З-поміж відібраних спортсменів-захисників — четверо представників Харківщини, повідомили у 5-й Слобожанській бригаді Нацгвардії.

Двоє представляють 5-ту бригаду, ще один — інший підрозділ НГУ.

«Спорт і спортивні змагання — це один із найдоступніших методів реабілітації після поранень та травм, а спортивні заходи — це можливість психологічного розвантаження та реабілітації. Я не лише задоволений, але й пишаюсь тим, що слобожанські гвардійці гідно представили Харківщину на відбіркових змаганнях та вибороли два місця у збірній», — прокоментував начальник фізичної підготовки та спорту 5-ї бригади Сергій Кияшко на позивний «Гиря».

Фото: invictusgames.in.ua

Всі троє нацгвардійців — жителі Харкова, четвертий представник регіону — службовець Збройних сил із Чугуєва, повідомляє українська команда Invictus Games, що об’єднує військових із серйозними пораненнями або хворобами, набутими через бойові дії.

Загалом у відбіркових змаганнях брали участь 168 військових та ветеранів з різних областей України. Комісія враховувала спортивні показники, соціальні фактори та висновки психологів.


Invictus Games («Ігри нескорених») — міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі, головна мета яких — фізичне та психологічне відновлення військових і ветеранів.

United States Air Force Trials 2024 — американські відбіркові змагання до міжнародних Warrior Games («Ігор воїнів»).

Блок новин за темою

Новини за темою