Чернов спростував чутки про розгляд призначення Райніна до керівництва облради на сесії

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов прокоментував поширену у соцмережах інформацію щодо можливого призначення екс-глави Адміністрації Президента, депутата Харківської облради Ігоря Райніна першим заступником голови облради. 

Допис про те, що місце першого заступника голови Харківської облради, керівника фракції «Блок Петра Порошенко «Солідарність» Віктора Коваленка може зайняти Ігор Райнін, 28 травня з'явився на сторінці нардепа Дмитра Святаша у Facebook.

«Щойно дізнався про аферу, що готується в облраді. На сесії у четвер збираються змінити Коваленка на Райніна...», — написав, зокрема, Святаш, додавши, що при голосуванні розраховують на підтримку депутатів від «Опозиційного блоку» та «Відродження».

Фото: oblrada.kharkov.ua

Такого питання у порядку денному сесії 30 травня немає, сказав сьогодні кореспонденту «МедіаПорта» голова Харківської облради Сергій Чернов

«Немає таких проектів, вони не розглядались у профільних постійних комісіях і, згідно діючого регламенту, це неможливо розглянути відповідно до затвердженої процедури, — прокоментував Чернов. — Неможливо, навіть якщо «з голосу» хтось внесе таку пропозицію розглянути, треба пройти розгляд по процедурі, в постійних комісіях, є процедура відклику керівників, призначення, все це відбувається таємним голосуванням».

Ігор Райнін — депутат Харківської облради, член фракції «Блок Петра Порошенко «Солідарність» та міжфракційної депутатської групи «Єдність та розвиток Харківщини». Після призначення главою Адміністрації Президента Райнін він був відсутнім на сесіях облради. «Що стосується Ігоря Львовича Райніна, я вам скажу таким чином: він працює більш активно як депутат, перебуваючи у Києві, ніж дехто тут», — коментував у серпні 2018 року Чернов.

У грудні 2018 року облрада присвоїла Райніну звання почесного громадянина Харківської області. 

Читайте також: «Підтримую ініціативу, а далі — поставимо три крапки»: Чернов про участь у «партії мерів»

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.