Через зупинку ТЕЦ-5 «Харківські тепломережі» змінили графік ремонтів

Через позапланову зупинку теплопостачальної станції в деяких районах Харкова відключили гарячу воду. Щоб скоротити час ремонтів, у «ХТМ» вирішили посунути графіки запланованих на літо робіт.

Про зміни у графіку розповіли у пресслужбі Харківської міськради.

«Як повідомили на підприємстві, ремонти на мережах від ТЕЦ-5, яка знаходиться у приватній власності і не є структурним підрозділом КП «ХТМ», планувалися в липні. Проте 1 червня через позапланову зупинку теплопостачальної станції в деяких районах Харкова тимчасово призупинене гаряче водопостачання. Щоб скоротити час ремонтів і відсутності гарячої води в квартирах городян, «ХТМ» переносить графіки планових ремонтних робіт»,— пояснили у мерії.

Незручності для харків'ян обіцяють максимально скоротити. Ремонтні роботи, які мали провести в липні, виконають місяцем раніше. Після цього планують повністю відновити постачання гарячої води.

Відтак, виводиться для гідравлічних випробувань і ремонту із відключенням гарячої води:

  • у Шевченківському районі: з 8:00 2 червня до 17:00 10 липня — низка ділянок тепломереж на території, обмеженій вул. Клочківською, вул Лопанською, вул. Залеською, вул. Новгородською, вул. Ахсарова, вул. Сухумською, вул. Широніна, вул. Архітекторів, вул. Отакара Яроша, вул. Академіка Ляпунова, пр. Науки, пр. Перемоги, пр. Людвіка Свободи, пров. Інженерним;
  • у Холодногірському районі: з 8:00 2 червня до 17:00 19 липня — на території, обмеженій вул. Великою Панасівською, вул. Петра Болбочана, вул. Холодногірською, вул. Полтавський шлях, вул. Волонтерською, вул. Золочівською, вул. Старопрудною, вул. Щасливою, пров. Донбасівським;
  • у Новобаварському районі: з 00:00 2 червня до 17:00 19 липня — на території, обмеженій пр. Любові Малої, вул. Петра Болбочана, вул. Пермською, вул. Юрія Паращука, вул. Болгарською, вул. Полтавський шлях, Григоровським шосе, пров. Титаренківським.

Триває й планово-профілактичний ремонт: у Київському районі з 15:00 1 червня до 17:00 19 липня не буде гарячої води на території, обмеженій вул. Барабашова, вул. Козакевича, вул. Владислава Зубенка.

Фото: city.kharkov.ua

Тим часом, на харківській ТЕЦ-3 почали виробляти електроенергію для потреб «Харківських теплових мереж». Як повідомив гендиректор «ХТМ» Василь Скопенко, на ТЕЦ запустили турбіну №5, яка не працювала понад двох років. Вже у червні розраховують повністю покрити потреби з електроенергії для роботи котелень, насосних станцій та адміністративних будівель. Якщо буде надлишок електроенергії — його продаватимуть.

«Турбіна потужністю 20 МВт видає зараз 3,5-4 МВт, а споживання «ХТМ» — близько 5 МВт. До кінця дня вона виходить на споживання «Тепломереж», і ми будемо підтримувати цей режим», — зазначив Скопенко під час наради у мерії 1 червня.

Він додав, що обладнання дуже ефективне: турбіна працює на середньому тиску, споживає мінімальний обсяг газу, а пара, що виробляється, використовується далі для підігріву води. За словами гендиректора «ХТМ», це дозволяє утримувати тарифи від зростання.


У квітні «Харківські тепломережі» попереджали про відключення гарячої води в житлових будинках, школах, дитсадках і лікарнях у різних районах міста через масштабні ремонтні роботи.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.