Web Analytics

Через посилення обстрілів із Борової евакуювали 17 дітей і дорослих 

Поліцейські разом з волонтерами евакуювали 17 жителів селища, в тому числі сімох дітей.

Про це повідомив відділ комунікації ГУ Нацполіції в Харківській області

«З населеного пункту евакуйовано 17 людей, з яких 7 дітей. Зокрема, матір із трьома малолітніми дітьми, наймолодшому з яких лише пів року», — йдеться у дописі. 

Фото: поліція Харківщини

У поліції зазначили, що всіх евакуйованих вивехли до Харкова, забезпечили безкоштовним житлом та харчуванням.

Харківський міський голова Ігор Терехов у телемарафоні 28 жовтня заявив, що в обласному центрі достатньо гуртожитків для розміщення людей, які евакуюються з зони постійних обстрілів.

«У міста є можливості розмістити всі родини з дітьми, які будуть евакуйовані до Харкова. Працюємо над цим. Заселяємо у гуртожитки. Там комфортні умови для проживання. Є опалення, гаряча вода», — сказав Терехов.

Начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов у коментарі журналістам 27 жовтня пояснив, що людей закликають виїхати через посилення обстрілів цивільної інфраструктури.

«Це абсолютно не пов'язано з військовою обстановкою, з тим, що відбувається на фронті. Бо наші захисники стоять на своїх позиціях. Не поступилися жодним метром землі», — сказав він.


Харківська ОВА та адміністрація Борівської громади рекомендувала евакуюватися з селища Борова Ізюмського району родинам із дітьми. На території громади посилилися російські обстріли. 

Фото на головній: поліція Харківщини

Блок новин за темою
Фото: поліція Харківщини