Web Analytics

Через пошуки вибухівки поліція евакуювала «Металіст» і станцію метро

Силовики евакуювали понад 800 людей. Жодних вибухових пристроїв не знайшли.

Силовики евакуювали понад 800 людей. Жодних вибухових пристроїв не знайшли.

Про вибухівку, нібито закладену на стадіоні «Металіст» і станції метро «Спортивна» в Харкові, правоохоронцям повідомили увечері 4 липня, розповіли у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Стадіон і метро оглянули вибухотехніки та кінологи — загалом перевірили понад 38 тис. кв. м приміщень і території навкруги, евакуювали 805 людей. Жодних вибухових пристроїв або небезпечних речовин не знайшли.

«Повідомлення зареєстровані у Журналі єдиного обліку. Вирішується питання щодо кваліфікації події за Кримінальним кодексом України», — розповіли в поліції.

Фото: hk.npu.gov.ua

У Харкові масові повідомлення про замінування надходять з 21 квітня. Силовики перевіряли готелі, торговельні центри, школи, університети та коледжі, районні адміністрації, заводи, вокзали, аеропорт тощо. У жодному випадку вибухівку не знайшли.

2 липня поліція повідомила про затримання двох підозрюваних у «мінуванні» харківських закладів. Силовики шукають їх ймовірних спільників.

У Міністерстві внутрішніх справ запропонували посилити відповідальність за хибні повідомлення про нібито закладену вибухівку.

Читайте MediaPort у Telegram