Web Analytics

«Це на його совісті»: Фельдман відповів на «зуб» від Кернеса

Геннадій Кернес і Олександр Фельдман обмінялися «люб’язностями».

На сесії міськради, звертаючись до соратників Фельдмана з фракції «Наш край», Кернес пообіцяв «видалити, як зуб» тих, хто заважатиме будівництву дороги через ринок «Барабашово».

Олександр Фельдман відповів на слова мера у коментарі Суспільному.

«Хіба здорова людина у статусі мера може таке говорити? Який тут коментар? Ніякої дороги не буде, ми не дозволимо. Я закликаю харків'ян, не тільки себе (сам я із собою домовився) не боятися його. Він людей намагається залякати... Його бояться, як таргана боялися у дитячій казці. А хто кого видалить, ми ще подивимося», — сказав Фельдман телефоном.

Інформацію про майже 57 мільйонів боргу концерну «АВЕК» перед містом Фельдман заперечує.

«Це суцільна брехня. Все пересмикнуто, все притягнуто за вуха. Те, що він показує вам, яка дорога мала бути, вона мала бути погоджена з нами», — сказав він.

«Як нормальний мер чи нормальний губернатор може зробити щось проти громади чи проти людей? Бандитським чином підігнати бульдозер і знести, щоб люди не змогли прийти відстояти свої права? Це може. З нами у нього цього не вийде. А кому він буде видаляти зуби, ноги, геморой, це на його совісті», — додав нардеп.

За планом Кернеса, у 2020 році у Харкові з’єднають центр і Салтівку новою дорогою. Шлях прокладуть через ринок «Барабашово», у зв’язку з чим демонтують не менше 1,5 тисячі торговельних об’єктів. Частина підприємців підтримують міськраду, частина — концерн «АВЕК».

17 грудня Олександр Фельдман заявив, що балотуватиметься в мери Харкова.

Геннадій Кернес, коментуючи ці слова журналістам, порадив Фельдману усамітнитися: «Коли він буде на шабаті, один-одиньохоньок, пусть спитає себе: це йому треба взагалі?»