Web Analytics

Будете заважати, видалимо, як зуб: Кернес — Фельдману

Депутат Харківської міськради від фракції "Наш край" Віктор Ларченко заявив, що фракція не братиме участі у сьогоднішній сесії. Її представників на сесії немає. Кернес заявляє, що фракції "Нашого краю" і так "майже немає", і попереджає представників концерну "АВЕК": заважатимуть будівництву дороги через "Барабашово, "видалимо, як зуб". 

"На сьогоднішній сесії, як і на минулій, виносяться певні рішення, які йдуть врозріз з законом, тому ми вважаємо, що недоцільно брати участь в даних заходах", - сказав Ларченко і пішов.  

Кернес вчергове нагадав, що будівництво дороги передбачено генеральним планом міста. 

"Те, що є різноманітні виступи, фейки, що хтось кудись піде (Кернес ймовірно має на увазі заяву Фельдмана про намір балотуватися в мери - ред.) тільки заради того, щоб захистити свій бізнес... Я хочу сказати Олександру Фельдману, "Нашому краю" і всьому управлінському загалу "АВЕКа", ви, будь ласка, перерахуйте до бюджету міста майже 57 млн грн, які ви заборгували, по-перше. Ви, пан Фельдман, віддайте своїм боржникам борги, які висять у вас, мільйонні борги…", - сказав Кернес.  

"А дорога, яка буде проходити від Шевченка до Академіка Павлова, з'єднувати центр міста і Салтівку, ця дорога необхідна край... Ми її побудуємо, а будете заважати, видалимо вас, як зуб. Знаєте, як зуби видаляють? Не знаєте, підіть до зубного лікаря і спробуйте. Дорога буде побудована", - сказав Кернес. 

Сесію міськради пікетують противники будівництва дороги через ринок "Барабашово".