Web Analytics

Бойовики засудили українського полоненого Асєєва

Сайти так званої ДНР повідомляють про засудження українця Станіслава Асєєва, захопленого бойовиками у 2017 році. 

Як повідомляє «Радіо Свобода» із посиланням на ресурси угруповання, незаконні органи «ДНР» засудили Асєєва до 15 років ув'язнення за статтями «організація екстремістської організації», «шпигунство», «підбурювання до шпигунства», «публічні заклики до здійснення екстремістської діяльності», «публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності». 

Скріншот: Станіслав Асєєв під час розмови з представником телеканалу «Росія 24»

«Підсудному призначено покарання у вигляді позбавлення волі терміном на 15 років з позбавленням права займатися журналістською діяльністю терміном на два роки і шість місяців, з обмеженням свободи терміном на один рік, з відбуванням покарання в колонії суворого режиму. Вирок вступив в законну силу», — йдеться у повідомленнях на сайтах бойовиків. 

Станіслав Асєєв працював на Донбасі журналістом. Автор колонок для проєкту Радіо Свобода Донбас.Реалії Асєєв перебуває в ув’язненні підконтрольного Росії угруповання «ДНР», за різними даними, з травня або червня 2017 року. Після його зникнення два тижні про нього нічого не було відомо. Пізніше угруповання «ДНР» визнало його затримання й звинуватило у шпигунстві на користь України.