Web Analytics

Атракціонів не буде: Кернес відповів на петицію щодо «Зеленого гаю»

У мерії обіцяють облаштувати в парку дитячий майданчик, зону для вигулу собак, відремонтувати доріжки та освітлення.

Петицію з проханням відновити парк «Зелений гай» в районі ХТЗ зареєстрували на сайті Харківської міськради 10 травня. Менш ніж за півтора місяці вона набрала 5045 підписів (для розгляду треба 5000). Автор звернення пропонував огородити парк, упорядкувати водойму та зони для відпочинку, встановити нові атракціони, дитячі та спортивні майданчики, облаштувати велодоріжки, відновити сцени.

На сайті Харківської міськради оприлюднили відповідь на петицію за підписом міського голови Геннадія Кернеса.

У мерії нагадали, що у 2018 році вже почали приводити парк до ладу. Комунальники відновили освітлення на центральній алеї, відремонтували лавки, встановили нові контейнери для сміття. У парку також організували охорону. Старі атракціони демонтували — як пояснюють, аби запобігти нещасним випадкам.

«Оскільки територія парку в перспективі розглядається як тиха зона відпочинку, установка нових атракціонів не планується», — зазначили в міськраді.

Фото: city.kharkov.ua

Цього року частину «Зеленого гаю» розчистили від порослі та сухостою, відновили стелу. Міськрада також планує розробити проекти щодо подальшого відновлення:

  • встановлення дитячого майданчика площею майже 600 кв. м з двома ігровими комплексами, трьома гойдалками, гіркою і каруселлю;
  • облаштування майданчика для вигулу собак з покриттям із гранвідсіву й обладнанням;
  • відновлення паркових доріжок з асфальтобетону площею понад 2,8 тис. кв. м;
  • встановлення додаткових лав та урн.

Також триватиме ремонт системи освітлення — перш за все на існуючому дитячому майданчику і в нових зонах. Орієнтовно, йдеться про встановлення 50 опор та прокладку 1500 м мереж.

«Після розробки і узгодження проектної документації в повному обсязі відповідно до чинного законодавства планується виконання монтажно-будівельних робіт», — підсумували в міськраді.

Читайте MediaPort у Telegram