Web Analytics

Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у вбивстві Шеремета

Суд не задовольнив апеляційних скарг захисту Андрія Антоненка, підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета. Поліція заявила про нові докази у справі.

«За результатом апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 14 грудня 2019 року залишено без змін, апеляційні скарги сторони захисту — без задоволення», — повідомляє пресслужба Київського апеляційного суду.

Сьогодні ж Нацполіція повідомила про висновки вибухотехнічної експертизи, яку проводили у Київському науково-дослідному інституті судових експертиз.

У міні МОН-50, яку слідчі знайшли під час обшуку у Антоненка, за даними поліції, використовувалася та сама речовина, що і у вибухівці під час вбивства Шеремета.

«У корпусі міни фахівці знайшли залишки вибухової речовини на основі гексогену. Саме цей матеріал і був в основі саморобних вибухових пристроїв, за допомогою яких скоїли замах на вбивство косівського підприємця та підірвали авто журналіста Павла Шеремета. На корпусі та всередині досліджуваного предмета експерти також виявили змішані біологічні сліди. Тож додатково фахівці встановлюватимуть їх належність», — повідомляє Нацполіція.

За версією слідства, до підриву журналіста Павла Шеремета можуть бути причетні п'ятеро людей, серед яких лікарка Юлія Кузьменко, музикант і учасник АТО Андрій Антоненко. Їх затримали 12 грудня, після чого взяли під варту

Через неявку прокурорів 20 грудня розгляд апеляцій захисту Кузьменко перенесли на 24 грудня.

Підозрювані заявляють про непричетність до злочину і необґрунтованість підозри. 

17 грудня біля обласного управління поліції у Харкові відбувся концерт на підтримку затриманих.