Web Analytics

Апеляційний суд повернув справу Кернеса на новий розгляд

Полтавський апеляційний суд 31 січня поставив крапку у тривалому розгляді апеляційних скарг прокуратури і потерпілих, які оскаржували закриття справи за обвинуваченням Геннадія Кернеса і двох його охоронців. 

Суд задовольнив скарги обвинувачення і сторони потерпілих. 

«Апеляційні скарги прокурорів Генеральної прокуратури Ганілова, Ємця, потерпілого Ряполова та адвоката Зелькіної задовольнити. Ухвалу Київського райннного суду міста Полтави від 10 серпня 2018 року щодо обвинувачених Кернеса, Блинника та Сміцького скасувати і призначити новий розгляд по суті в першій інстанції», — оголосив головуючий суддя.

У вирішальному засіданні брали участь нові прокурори, призначені після звільнення Олександра Ганілова та Ігоря Ємця, — Володимир Володін та Богдан Беркута. 

У дебатах вони просили повернути справу на новий розгляд у зв'язку із численними порушеннями кримінально-процесуального законодавства. Обвинувачення підтримали потерпілий і його представниця. Захист заперечував. 

Розгляд справи у Полтавському апеляційному суді тривав приблизно півтора року. 


10 серпня 2018 року суддя Антонов закрив справу за обвинуваченням Харківського міського голови Геннадія Кернеса і двох його охоронців «у зв'язку із відмовою сторони обвинувачення від підтримання обвинувачення у справі». Це рішення оскаржили і прокуратура, і потерпілі. 

Читайте також: Справа Кернеса: версія слідства. Графіка