Апеляційний суд повернув справу Кернеса на новий розгляд

Полтавський апеляційний суд 31 січня поставив крапку у тривалому розгляді апеляційних скарг прокуратури і потерпілих, які оскаржували закриття справи за обвинуваченням Геннадія Кернеса і двох його охоронців. 

Суд задовольнив скарги обвинувачення і сторони потерпілих. 

«Апеляційні скарги прокурорів Генеральної прокуратури Ганілова, Ємця, потерпілого Ряполова та адвоката Зелькіної задовольнити. Ухвалу Київського райннного суду міста Полтави від 10 серпня 2018 року щодо обвинувачених Кернеса, Блинника та Сміцького скасувати і призначити новий розгляд по суті в першій інстанції», — оголосив головуючий суддя.

У вирішальному засіданні брали участь нові прокурори, призначені після звільнення Олександра Ганілова та Ігоря Ємця, — Володимир Володін та Богдан Беркута. 

У дебатах вони просили повернути справу на новий розгляд у зв'язку із численними порушеннями кримінально-процесуального законодавства. Обвинувачення підтримали потерпілий і його представниця. Захист заперечував. 

Розгляд справи у Полтавському апеляційному суді тривав приблизно півтора року. 


10 серпня 2018 року суддя Антонов закрив справу за обвинуваченням Харківського міського голови Геннадія Кернеса і двох його охоронців «у зв'язку із відмовою сторони обвинувачення від підтримання обвинувачення у справі». Це рішення оскаржили і прокуратура, і потерпілі. 

Читайте також: Справа Кернеса: версія слідства. Графіка

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.