Web Analytics

Alyona Alyona та Alina Pash приїдуть на фестиваль «Plan B» у Харкові

Фестиваль триватиме 15-17 лютого в заявленому раніше форматі: вдень — конференції, вночі — концерти. Участь у конференціях безкоштовна за умови реєстрації, музична частина цьогоріч платна: кошти обіцяють спрямувати на розвиток проекту.

Фестиваль соціальних інновацій і нової музики «Plan B» мали намір провести в Харкову на початку грудня 2018 року, але плани довелося скорегувати через оголошення воєнного стану. Організатори вирішили провести у грудні пілотну конференцію «Plan C», а фестиваль у повному форматі перенесли на лютий.

«Plan B» проходитиме в Харкові 15-17 лютого у заявленому раніше форматі: вдень — конференції, вночі — концерти.

Для участі в традиційній соціокультурній конференції запросили понад 50 спікерів з 15 країн, очікується близько 500 учасників. Зустрічі проходитимуть у «Mental Complex Studio» на Лопанській набережній, 2/2 з 11.00 до 19.00. Головні теми цього року — розвиток міст, культурні ініціативи, права людини, волонтерство й альтернативна освіта. технології і медіа.

У нічній програмі 10 концертів і шість вечірок. Заплановано виступи австрійського гурту Sofa Surfers та українських співачок Alyona Alyona й Alina Pash. Також серед учасників — Prince Albert, Love'n'Joy, Tik Tu, «Людська Подоба», Oy Sound System і Space Spice Boy із військовим оркестром. Вони виступатимуть з 21.00 до 6.00 на декількох майданчиках, головний з яких — в Оперному театрі.

Також планується презентація інноваційних соціальних проектів, майстер-класи і лекції зі створення музики, інтерактивна виставка від берлінського фестивалю відеоігор на соціальні теми.

Більш детальна інформація — на сторінці «Plan B» в Facebook.

Фото організаторів «Plan B»

«Буде гаряче, але це фестиваль не для розваг, а для змін, — зазначає організатор фестивалю Аліна Ханбабаєва. — Вже третій рік поспіль ми ніби змішуємо аудиторії. Люди, які цікавляться переважно музикою, долучаються до соціальних ініціатив. А людям, зануреним у соціальні проекти, ми даємо можливість не просто драйвового відпочинку під якісну нову музику, а нові культурні відкриття, абсолютно нові для них емоційні враження».

Вхід на денну конференцію — безкоштовний за умови реєстрації. Музична частина цьогоріч платна: кошти підуть на розвиток проекту. Квитки, придбані минулого року, і реєстрація на грудневий Plan B — дійсні.

Фестиваль «Plan B» проводиться за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Читайте MediaPort у Telegram