Аеропорт, вокзал, міськрада: чергове повідомлення про вибухівку в Харкові виявилося фейком

Силовики евакуювали близько 500 людей. Жодних вибухових пристроїв не знайшли.

Силовики евакуювали 500 людей. Жодних вибухових пристроїв не знайшли.

Про вибухівку, нібито закладену в 14 закладах, правоохоронцям заявили 1 серпня близько 16.00, розповідають у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області. Повідомлення надійшли електронною поштою

Вибухівку шукали в аеропорті, на вокзалі, залізничній станції, а також в 11 державних установах (серед них — Харківська міська рада).

Всі об’єкти перевірили кінологи та вибухотехніки. Вони обстежили майже 60 тис. кв. м приміщень і прилеглої території, евакуювали близько 500 людей.

«Жодних вибухових пристроїв або небезпечних речовин правоохоронці не виявили», — зазначили в поліції.

Відомості про події внесли до Журналів єдиного обліку заяв і повідомлень. Вирішується питання щодо кваліфікації порушень за Кримінальним кодексом.

Фото: hk.npu.gov.ua

У Харкові масові повідомлення про замінування надходять з 21 квітня. Силовики перевіряли готелі, торговельні центри, школи, університети та коледжі, районні адміністрації, заводи, вокзали, аеропорт тощо. 30 липня вибухівку шукали у 277 закладах, наступного дня — ще в троьх. У жодному випадку її не знайшли.

Правоохоронці Харківщини витратили на виїзди для перевірки понад 300 тис. грн, збитки підприємств перевищують 5 млн грн.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.