Web Analytics

93-я бригада повідомила про звільнення ще одного села на Харківщині

Бійці 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» кажуть про звільнення села Дібрівне в Ізюмському районі Харківщини. Генштаб ЗСУ про це офіційно поки не повідомляв.

Про звільнення села у 93-й ОМБр розповіли 4 серпня.

«Бійці 93-ї бригади «Холодний Яр» впевнено йдуть уперед на Ізюмському напрямку. Бригада відтіснила ворога за село Дібрівне і пересунула лінію фронту. Відрізані від постачання, окупанти тікали, кидаючи техніку. Щоправда, перед відходом рясно замінували село протипіхотними та протитанковими мінами», — кажуть військові.

Бригада поширила відео з місця бойових дій: на ньому — зруйновані будинки, розбита російська техніка, залишки укріплень окупантів.

Фото: скріншот відео 93-ї ОМБр

Як зазначив один з офіцерів бригади, Олександр, «села залишилось малувато, але сама територія вже звільнена».

Відповідаючи на питання, як саме звільнили село, він сказав «Та витиснули просто».

«Їм вже не залишилося шляхів підвозу, порушена вся логістика, Люди... Ну, як люди — створіння, які там були, зрозуміли, що їм перекрили кисень у селі, їм немає чим підвезти провізію, боєприпаси, евакуація поранених ускладнюється, і вони «героїчно» відступили», — розповів офіцер.

Боєць попереджає: околиці села заміновані.

«Мін багато, особливо протипіхотних. Я думаю, вони мінували, тому що боялися, шляхи підходу до себе мінували, коли навіть тут стояли», — припускає Олександр.

Генеральний штаб ЗСУ про звільнення Дібрівного офіційно поки не повідомляв.


4 серпня у Генштабі повідомили, що українські військові звільнили два села на Слов’янському напрямку. Одне з них — Дмитрівка в Ізюмському районі Харківщини. Також, за словами Громова, протягом тижня ЗСУ покращили тактичне положення та посунулися в глибину оборони окупантів у районах Мазанівки, Бражківки, Сулигівки, Дмитрівки. 

У зведенні Генштабу на ранок 5 серпня мовиться, що на Слов’янському напрямку фіксували російські обстріли поблизу Богородичного, Мазанівки, Гусарівки, Адамівки, Курульки, Хрестища, Сулигівки, Довгенького та Великої Комишувахи.