Web Analytics

92 окрема штурмова бригада ЗСУ відзначає 23-річчя 

Бригада засновувалася як механізована, а під час повномасштабної війни стала штурмовою. 

30 жовтня 92 бригада святкує 23-річчя, повідомляється на сторінці підрозділу у Facebook.

Фото: 92 ОШБр ім. отамана Сірка

«Бригада — це люди. Історія бригади — це доблесть і звитяга людей, які в ній служили та служать. З 2014-го року всі, хто стояв у строю та доєднався, відважно боронять рідну землю від окупанта. Цілодобова боротьба — то кров і піт неймовірних людей, які зціпивши зуби тримають оборону. Ви не просто послідовники славних козаків, а краще уособлення борців за Батьківщину. Пишаюся та захоплююсь кожним із вас! Дякую за надзусилля та сміливість! Наші діти, онуки мають жити у незалежній державі — за це ми б’ємося. З болем та сумом згадуємо всіх, хто поліг за рідну країну», — зазначає командир 92ОШБр Павло Федосенко.

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, вітаючи бригаду, наголосив, що з перших днів повномасштабного російського вторгнення бійці бригади обороняли Харків, зайняли оборону вздовж кільцевої дороги та відбивали ворога. 

Фото: 92 ОШБр ім. отамана Сірка

«Надзвичайно важливо було перехопити ініціативу в перші 10 днів, що наші захисники і зробили. Бійці 92-ї бригади у березні-травні у взаємодії з іншими підрозділами  звільнили Малу Рогань, Циркуни, Безруки, Руську Лозову, Кутузівку, Старий Салтів, Черкаські Тишки, Руські Тишки та інші населені пункти. У вересні брали участь у звільненні міст Балаклія та Куп'янськ», — розповів Синєгубов. 

Заслуги підрозділу відзначив Президент України, вручивши відзнаку «За мужність та відвагу». 

«Незважаючи на ризик для життя, хлопці та дівчата щоденно виходять на штурми, відбивають позиції ворога, звільняють нашу землю від окупанта. Вони роблять те, що далеко не кожному під силу! Ми пишаємося вами, вдячні за вашу відвагу, хоробрість і мужність. Слава Героям!» — зазначив начальник ОВА.

Фото: 92 ОШБр ім. отамана Сірка

Наразі 92 бригада продовжує боронити Харківщину на Куп’янському напрямку. 

Блок новин за темою
Фото: 92 ОШБр ім. отамана Сірка