12 родин переселенців отримали квартири на Харківщині

Будинок для переселенців у Красноградському районі реконструювали коштом уряду Німеччини за проектом допомоги переселенцям «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», який веде «Український фонд соціальних інвестицій».

Соціальне житло облаштували у двоповерховій будівлі в селищі Дослідне, повідомляє прес-служба Харківської обладміністрації. Раніше це був лабораторний корпус дослідної станції сільгоспінституту, проте він довгий час стояв порожнім.

Будівлю повністю реконструювали: замінили дах, вікна, двері та комунікації, відремонтували майбутні житлові приміщення. 

Як уточнюють у прес-службі Харківської облради, загальна площа будинку — 552,44 кв. м. В ньому 12 квартир: вісім однокімнатних (по 26 кв. м) і чотири двокімнатні (по 42 кв. м).

Фото: oblrada.kharkov.ua

Житло для переселенців облаштували у рамках проекту неприбуткової організації «Український фонд соціальних інвестицій» коштом уряду Німеччини через банк KFW. Вартість реконструкції — близько 6 млн грн.

За даними ХОДА, наразі в Харківській області за підтримки міжнародних партнерів реконструюють шість подібних об’єктів. Три вже здали в експлуатацію, ще три ремонтують.

Зокрема, за проектом УФСІ в Золочеві створюють гуртожиток для ВПО на базі колишнього неврологічного відділення місцевої лікарні, в Лозовій облаштували соціальний готель на 50 місць.

Читайте також: Социальное жильё для переселенцев в Харьковской области: как идёт реконструкция

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.