Звернення Президента до Українського народу

Сегодня в 18.40 пресс-служба Виктора Януковича обнародовала на странице «Официального представительства Президента Украины Виктора Януковича» «Обращение Президента к Украинскому народу». «МедиаПорт» публикует обращение полностью.Шановні співвітчизники!

Найближчим часом я зроблю широке інтерв’ю на телебаченні і відповім на всі запитання. А сьогодні я хотів би підкреслити — альтернативи побудові суспільства європейських стандартів в Україні немає. І моя політика на цьому шляху завжди була й залишається послідовною.

Реформи, які ми здійснюємо, — це підтвердження того, що ми йдемо європейським шляхом.

Ми будуємо державу, в якій права людини, рівність усіх перед законом, право вибору, соціальний захист є найвищими цінностями для всіх, без різниці, в якому ти регіоні проживаєш чи на який майдан виходиш.

І як Президент хотів би запевнити громадян України — я буду розбудовувати і зміцнювати ці незаперечні фундаменти нашого життя.

У нас ніхто не вкраде мрію про Україну рівних можливостей, про європейську Україну. Так само як ніхто не зіштовхне нас з праведної дороги, що веде до цієї мрії.

Ми багато пройшли, і ще немало нам пройти належить. Найскладніше на цьому шляху були, є і завжди будуть економічні проблеми.

Але я був би нечесним і несправедливим, якби не подбав про найбільш знедолених і незахищених, на яких може лягти основний тягар перехідного періоду.

Я був би, м’яко кажучи, неправий, якби не зробив усього, що треба зробити, щоб люди не втрачали робочі місця, щоб вони отримували заробітні плати і пенсії, стипендії.

Я хочу, щоб у нашій великій українській родині був мир і спокій. Як батько не може залишити сім’ю без хліба, так і я не маю права залишити людей напризволяще з тими проблемами, які можуть виникнути, якщо під тиском, який ми відчуваємо, зупиниться виробництво, і мільйони громадян будуть викинуті на вулиці.

Тому мені доводиться вдаватися до непростих рішень. Тому я інколи ризикую бути незрозумілим. І тому я прошу сьогодні наш народ уважно вислухати мене особисто.

Я ніколи не зроблю жодного кроку на шкоду Україні і народові. Воля громадян України була, є і буде вирішальною для кожного мого рішення.

Я хочу, щоб люди знали це.

Я дякую всім за високу громадянську свідомість. В інтерв’ю телевізійним каналам я більш детально розкажу про наші спільні кроки та дії, які ми будемо робити разом.

Сподіваюся на розуміння і підтримку.

Я вірю — ми подолаємо всі труднощі на шляху розбудови нашої держави, бо нема таких перепон, які не подолав би мудрий і згуртований народ.

Ми ніколи і нікому не повинні дозволяти заважати нам. Молитви і мрії мільйонів покладаються на Господнє рішення.

Редактор: 
Аватар пользователя Кадя,
Кадя,
25 ноября 2013 - 19:32

Всё понятно. " Молитви і мрії мільйонів покладаються на Господнє рішення."  Оказывается, у нас в президентах Господь. А я думала - Янукович. И решение, похоже, уже принято....

Аватар пользователя вася
вася
25 ноября 2013 - 19:50

обращение ниочем, ждите найдейтесь, и где то за горами будеть счастье, и добрый   янукович всегда будет о вас заботится

Аватар пользователя termitSV
25 ноября 2013 - 19:58

Ганя Герман маладец,  хороший текст написала, так красиво брехню вплела...сразу за слезой умиления и не заметишь...

Аватар пользователя KoMoHaBT
25 ноября 2013 - 20:05

как по мне там правда в междометиях и знаках препинания. практически любое утверждение ложь. кто ж возьмется опровергать, когда столько навалено.

Аватар пользователя Марина
Марина
25 ноября 2013 - 21:18

Надо провести референдум. Каждый должен высказать свое слово - "за" или "против", а не скандировать лозунги по городам и весям.  А то складывается впечатление, что все только и мечтают о евроинтеграции. Отнюдь. Мне лично ближе Россия-матушка. 

Аватар пользователя ANDRON
26 ноября 2013 - 16:31

Марина, мне жаль с вами расставаться!!! Наши отношения закончились не начавшись. 

До свидания, передавайте привет Пукину. 

Аватар пользователя Марина
Марина
27 ноября 2013 - 22:36

Только референдум покажет, какая часть украинского народа выступает за евроинтеграцию. Все остальное - пустая болтовня. Надо оперировать фактами, а не эмоциями. А этих фактов как раз и нет. Никто пока не может точно назвать цифру тех, для кого Европа - козырь при любом раскладе.

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.