Блоги

Аватар пользователя Ігор Швайка

Зграя диких псів думає, що нас це зупинить?

Сьогодні вночі група людей з комунальних служб на спецтехніці зруйнувала літнє кафе і піцерію свободівця Олега Дебелого. 

Керував процесом гауляйтєр Комінтернівської окупаційної адміністрації міста Харкова Роман Веприцький. 

Охороняли процес знищення нерухомого майна, яке законно розміщено, на відведеній земельній ділянці, оформлене як нерухоме майно, мєнти (чи може все таки мусора (?) ) з Комінтернівського та Фрунзенського райвідділів. Поруч вчинення цього злочину охороняв загін "Бєркута". Процесом займалися хлопці, які широко відомі в Харкові як "бєлопєрчаточнікі" (це про Клочківську, якщо хтось забув). 

Невже ця зграя диких псів думає, що це зупинить народний гнів? 

Офіційно заявляю, що Олег Дебелий, якому руйнують його бізнес, візьме найактивнішу участь в найбліжчій виборчій кампанії. 

Боротьба продовжується, приєднуйтеся! 

Аватар пользователя Олег
Олег
28 июня 2012 - 22:02
Олег Дебелий - это случайно не тот, который не платил полгода налоги и ходил всем на рынке рассказывал, что ему за это ничего не будет, потому что он под покровительством харьковских националистов?
Аватар пользователя Ігор Швайка
18 марта 2013 - 07:24
Колись мене засновник цього ресурсу запитував, чому я не видаляю увесь той страч, який пишуть в коментарях до моїх дописів. Тому що будь-які коментарі (особливо безіменні) демонструють, що жодному із тих, хто сьогодні безкарно руйнує чужі життя, нічого сказати. І коли ми вийдемо з ними із словами "Іду на ви" - то вони просто втечуть. Вгадуєте себе, "Олег"?
Аватар пользователя Олег Буряк
Олег Буряк
01 июля 2012 - 11:52
А по сути есть что ответить? Я так понял, что Олег Дебелий это именно тот, о ком я говорил. Бежать от вас никуда не спешу, так как уверен, что вас никогда не поддержит народ, пока в ваших рядах будут такие как этот Дебелий. Вы не нацисты, не фашисты, как многие вас называют. Вы даже не националисты, что в условиях нашей дурацкой страны было бы весьма неплохо, а просто еще одна "кучка голодных собак", стремящихся вкусно поесть из государственной казны, за счет простых налогоплательщиков. Да, и чужие жизни я не разрушаю, в отличие от вас.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.