Блоги

Аватар пользователя Вікторія Черевко

Як стати частиною харківського #Євромайдану

ХАРКІВСЬКИЙ ЄВРОМАЙДАН ЗБИРАЄТЬСЯ ЩОДНЯ О 18:00 НА ПЛОЩІ СВОБОДИ.
Це головна точка збору для всіх справжніх та думаючих харків'ян. Акція триватиме до закінчення вільнюського Саміту, до 29 листопада.
Приходимо, зустрічаємось з однодумцями, розвіртуалюємось з друзями по соц.мережам:) Стоїмо за львівян, за луганчан, житомирців, киян, полтавців - бо так само в своїх містах вони в цей час стоять за нас.

Сьогодні, 28 листопада - День "Х. Саме сьогодні країною мають пройти найважливіші, наймасовіші заходи підтримки. Готуймось!;) Зустрічаємось о 18:00 на Майдані Свободи на акції останнього попередження! Беремо з собою час та жовті зірочки для створення прапору європейського Харкова.

Макет листівки, яку варто роздруковувати та поширювати (листівка двостороння формату А5) - тут (перший бік) і тут (другий бік).
Поки скептики по фото рахують, скільки ж таки було нас 24-го листопада на акції в Харкові, ми передаємо, що було зібрано зібрано 1824 підписи людей, які уповноважують Президента України підписати Угоду про асоціацію. На ранок 28 листопада  - більше 2000 підписів (підписи збираються під час вечірніх майданів).

На організаційні потреби харківського євромайдани за час акції 24 листопада було зібрано 8651 грн. Під час вечірнього ЄвроМайдану 25.11.2013 зібрано 2229,5 грн.  На ранок 28 листопада зібрано 15922  грн. 80 коп. Довіру формує прозорість, тому всю інформацію про витрати дивіться тут.

І нагадуємо, що основний і найоперативніший (судячи з кількості постів та новин за останні дні) інтернет майданчик - це зустріч в ФБ "#ЄвроМайдан #Харків". Тут свіжі фото та свіжі думки.

Оновлений перелік того, чим можна допомогти #ЄвроМайдан #Харків сьогодні:

1. Прийти на ЄвроМайдан о 18:00.
2. Привести з собою друга, сусіда, родича.
3. Роздати листівки-запрошення своїм знайомим.
4. Роздрукувати листівки-запрошення на власному обладнанні.
5. Поширювати інформацію про ЄвроМайдан в інтернеті.
6. Приносити на ЄвроМайдан гарячий чай.
7. Пожертвувати кошти на організаційні потреби (в скриньку на майдані або на картку Приватбанку № 6762462057738053).
8. Надати у користування розкладні стільці (для нічного майдану).
9. Прийти на акцію останнього попередження 28.11 о 18:00.
10.Спитати у ініціативної групи, яка потрібна допомога:)
 

(інформація оновлюється)

Основна боротьба за нас відбувається сьогодні в Києві.

Там формуються вимоги нації та перевіряється дух. 

Але щоб ці вимоги було точно почуто, а бойовий дух наших друзів не згасав - по країні відбувається важливе, цікаве, необхідне - самоорганізація громад в областях. І Євромайдан сьогодні має межі від Луганська до Вашигтона. Від хеш-тегу  #євромайдан - бурлить кров та з"являється надія. 

Надихнувшись текстом Як допомогти "Євромайдану" підготували прості способи для харків'ян як стати частиною євромайдану харківського.

МОБІЛІЗАЦІЯ.

Завтра о 12:00 по всій країні пройдуть ключові заходи Євромайданів. Треба бути. Без коментарів. Харків - зустріч біля пам"ятника Шевченку. Треба бути в такій кількості, в якій ще жодного разу за останні роки ми не збирались.

Нас врятує офлайн. Йдемо в люди. Аудиторія фейсбуку не зробить революцію. Але якщо вона візьме за руку сусіда, родича, друга; роздрукує оголошення і повісить на під"їзді - то шанси підвищуються. Отже:

1. Оголошення тут. Друкуємо і вішаємо на під'їзд.
2. Листівки тут. Роздруковуємо і роздаємо в людних місцях. (Сьогодні роздавали в студмістечку - мобілізація студентів то окрема важлива задача).
3. Беремо в руки телефон і запрошуємо друзів, з якими давно не бачились. Гарне місце, гарний привід, правда ж?;)
4. ... але соціальні мережі ніхто не відміняв. Запрошуйте, закликайте, пояснюйте. "А мені що, більше за всіх треба?"  Якщо ти розумієш, навіщо воно треба країні - то воно дійсно треба й тобі.

КООРДИНАЦІЯ

Оперативне обговорення та інформування выдбувається в групі в ФБ "Я обираю ЄС! Харків". Приєднуйтесь, якщо ви ще не там.
Посилання на гугл-документ з розподілом відповідальностей тут.
Посилання на гугл-документ з сценарієм та активностями тут.
Більше подробиць в групі пісдя зустрічі орг.групи.
Також з організаційних питань сміливо турбуємо Надію Савинську, якщо є бажання вже сьогодні почати захід і приєднатись до хлопців, що вже третю ніч будуть тримати оборону на площі Свободи - то вам до Дмитра Пилипця.
Всі ініціативи вітаються. Бажання взяти відповідальність - вітається ще більше.

АКТИВНОСТІ під час заходу.

ВСІ координатори будуть чітко ідентифіковані і візуально помітні!
Завтра під час заходу буде організовано роботу прес-групи, що оперативно інформуватиме Україну про події в Харкові і, навзаєм, даватиме нам знати про те, як справи на усіх Євромайданах. Координує Марія Фурнік. 

Судячи з усього, без провокацій ми не обійдемось. Буде "група безпеки", що забезпечуватиме в міру сил "мирність зібрання". Хлопці: сильні, мужні, адекватні - дуже потрбні. Контакти координатора дамо пізніше.

Окремо запускатимемо "ТЕПЛОкуток". Туди приносьте термоси, чай, печиво, пледи - все, чим можна зігріти себе та друзів. Думаю це очевидно, але проговорю: вживання алкоголю на євромайдані заборонено.

Завтра на акції зможемо знайти "ПРАВДАкут". Все, що ви хотіли знати про Угоду про асоціацію, але не знали в кого запитати - вам там пояснять, розкажуть, покажуть.
Список активностей і їх координаторів буде оновлено по результатам зустрічі орг.групи.

НЕОБХІДНІ РЕСУРСИ

1. Роздрукувати листівки;
2. Роздати листівки;
3. Роздрукувати та повішати оголошення-запрошення на під"їзді;
4. Прийти завтра о 12:00;
5. Привести з собою завтра родину, друзів, сусідів;
6. Надаті у користування на завтра ГЕНЕРАТОР;
7. Надати у користування на завтра КОЛОНКИ ТА МІКРОФОНИ;
8. Взяти з собою прапор України та/або ЄС
9. Принести гарячий час та їжу в ТЕПЛОкуток;
10. Долучитись до групи хлопців для забезпечення захисту від провокацій завтра.
11. Організувати фотозйомку/відеозйомку - долучитись до прес-групи.
12. Потрібні модеми для забезпечення інтренетом прес-групи.
13. Стати співавтором Фотосушки  та надіслати свої фотоілюстрації теми «Чому я обираю ЄС» на електронну адресу kh@dem-alliance.org або ж прийти з надрукованими чи намальованими плакатами на задану тему безпосередньо на виставку. 

ДРУЗІ, ЦІ РЕЧІ ДУЖЕ ПОТРІБНІ ДЛЯ ХАРКІВСЬКОГО ЄВРОМАЙДАНУ!!! ХТО МАЄ ЩОСЬ З ПЕРЕЛІЧЕНОГО - ДАВАЙТЕ ЗНАТИ!!!

ЯК ЦЕ ПРОХОДИТЬ

Фото того, як починається харківський майдан тут (фото Natalya Buts).

Далі буде...

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.