Світоліна вийшла у чвертьфінал Відкритого чемпіонату Австралії

У четвертому колі чемпіонату Australian Open «перша ракетка України» Еліна Світоліна перемогла американку Медісон Кіз. Наступна суперниця українки — Наомі Осака з Японії.

Еліна Світоліна виграла двобій з американської тенісисткою Медісон Кіз із рахунком 6-2, 1-6, 6-1, повідомляється на сайті Australian Open. Матч тривав 96 хвилин.

Перемога дозволила Світоліній вийти у чвертьфінал чемпіонату.

Як зазначає «Тенісний портал України», це була третя зустріч Світоліної та Кіз. Українка вперше зуміла обіграти суперницю.

«Це четвертий чвертьфінал на турнірах Великого Шолома для Еліни Світоліної та другий — на Australian Open. Нагадаємо, що вперше Еліна дійшла до цієї стадії в Мельбурні в минулому році», — пише видання.

Наступною суперницею Світоліної буде японська тенісистка Наомі Осака, яка у четвертому колі здобула перемогу над Анастасією Севастовою з Латвії.

Це буде шостий поєдинок Світоліної та Осаки. Рахунок особистих зустрічей між ними поки 3-2 на користь українки.

Після перемоги на Підсумковому турнірі в Сингапурі наприкінці жовтня 2018 року Еліна Світоліна посіла четверту позицію у рейтингу WTA. Зараз вона на сьомому місці.