Виктор Ющенко: «Те, що робить харківська влада – це дії, які часто межують із злочинністю»

Cегодня в Харькове – лидер блока «Наша Украина» кандидат в президенты Украины Виктор Ющенко. Вместе с ним в Харьков прилетели лидер одноименного блока Юлия Тимошенко, лидер Партии промышленников и предпринимателей Анатолий Кинах и народный депутат Украины Юрий Луценко, представляющий Социалистическую партию Украины.

В аэропорту народные депутаты провели пресс-конференцию для журналистов.

Виктор Ющенко, кандидат в Президенты Украины: Те, що робить харківська влада, це не ті речі, які повинні працювати на громадянина і на харківське суспільство, це дії, які часто межують із злочинністю. І дякувати Богу, що з’являються сміливі міліціонери, сміливі працівники служби безпеки, просто нормальні громадяни, які засвідчують, скільки фальші, скільки цинізму зараз робить харківська влада. ...мої почуття не адресовані до когось конкретно, і в тому числі, і від влади, мої почуття і слова адресовані до кожного громадянина, і я хочу сказати, друзі, не жартуйте із тим, що сьогодні відбувається на Харківщині, не жартуйте, бо першими заручниками так званого солодкого майбутнього тюремної зони будете ви! Бо те, що несе ця влада, вона несе новий диктаторський режим, режим, якого ще не бачила Україна. І тому перебиватись за кар’єру Кушнарьова чи ще кілька влажноможців, я б не сказав, що це є аж занадто велика справа для Вас. Ми повинні дбати про те, в якій долі буде жити харківська громада. Я знаю і пам’ятаю, що сонце сходить перше над Харківщиною, і я хотів, щоб воно завжди сходило світле, тепле, щоб йому завжди раділи.

Фоторепортаж: Виктор Ющенко, Юлия Тимошенко, Анатолий Кинах, Юрий Луценко в Харькове

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.